Jarní Setkání těžařů 2019

Jarní Setkání těžařů proběhlo 3.-5. dubna 2019, v Hotelu Lions v Nesuchyni.

Okruhy konferenčního programu:

  • Evropská legislativa
  • Aktuální informace z ČBÚ
  • Surovinová politika ČR
  • Nové mapové aplikace ČGS
  • Životní prostředí
  • Aktuálně MŽP

Exkurze do kamenolomu Brant u Rakovníka  - prohlídka nové technologické linky.

Podrobný program jarního Setkání těžařů 2019.

 

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ

 

Jméno Firma
Adamec Zdeněk Gemec - Union, a.s.
Aron Lubomír GEKON, spol. s r.o.
Bednařík Zdeněk SSE Explo Česká republika s.r.o.
Bervida Josef PRECIA MOLEN CZ s.r.o.
Blahutová Marcela Ministerstvo průmyslu a obchodu
Bubák Daniel GET s.r.o.
Bubníková Olga GEOMET s.r.o.
Bureš Dan Keestrack drviče+triediče
Buřík Aleš Epiroc Czech Republic s.r.o.
Buvalič Josef LB Minerals, s.r.o.
Čermáková Naděžda Severočeské doly a.s.
Eisenvortová Renata Sev.En Services
Fiala Pavel LB Minerals, s.r.o.
Fojtů Stanislav CEMEX Sand, k.s.
Fraus František Hornická spol. podkrušnohor. oblasti
Fučík Pavel Kámen a písek s.r.o.
Gremlica Tomáš Ministerstvo zemědělství
Hanáková Petra Těžební unie
Harák Luboš Renomag spol s.r.o.
Holý Martin Ministerstvo životního prostředí
Horák Lukáš Sklopísek Střeleč, a.s.
Horák Lukáš DAVON s.r.o.
Hörbe Miroslav Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o.
Chlebek Lubomír KAMENOLOMY ČR s.r.o.
Jampílek František České šterkopísky spol. s r.o.
Jarolímová Mária VŠB - TUO
Jelínek Filip Ministerstvo životního prostředí
Jeřábek Zbyněk Státní zkušebna strojů a.s.
Kadúch Jan  Eurovia Kamenolomy, a.s.
Kašpar Ludvík DIAMO, s.p., o.z. Těžba a úprava uranu
Klimeš Pavel Českomoravský štěrk, a.s.
Kohout Petr Epiroc Czech Republic s.r.o.
Kolčář Josef Českomoravský štěrk, a.s.
Koller Petr Renomag spol s.r.o.
Koníčková Šárka Těžební unie
Koranda Rudolf KERAMOST a.s.
Kotrba Jiří Strojírny Podzimek, s.r.o.
Kotrčka Stanislav Metrostav a.s.
Lenfeld Martin pewag Czech s.r.o.
Lex Radim  Lomy Mořina spol. s.r.o.
Lorencová Hana Coal Services a.s.
Ludvík Martin Zkušebna kamene a kameniva, s.r.o.
Lukeš Ivo Sedlecký kaolin a.s.
Luks Josef  
Luksová Marcela  
Mareš Vladislav Epiroc Czech Republic s.r.o.
Máša Zdeněk Epiroc Czech Republic s.r.o.
Matoušek Ladislav LB Minerals, s.r.o.
Mika Tomáš Industrial Motors s.r.o.
Nouza Richard Ministerstvo průmyslu a obchodu
Parma Jiří KERAKAOLIN, a.s.
Pleša Ondřej CIME - BAU s.r.o.
Póč David Těžební unie
Razima Michal CIME - BAU s.r.o.
Reclík Petr KAMENOLOMY ČR s.r.o.
Rylko Jan Motor - Gear a.s.
Salamánek Michal ACHENBACH -CZ s.r.o.
Sáričková Benešová Gabriela Sev.En Energy
Sochorová Veronika Euromines
Starý Jaromír Česká geologická služba
Suchomel Jakub Český báňský úřad 
Šandová Milena Těžební unie
Šebková Kristýna Českomoravský štěrk, a.s.
Šimáčková Marcela Severočeské doly a.s.
Štádler Josef DIAMO, s.p., o.z. Těžba a úprava uranu
Štrupl Vít Česká geologická služba
Turnovská Radka Ing. Radka Turnovská
Turnovský Liboslav  
Urbanec Vítězslav Český báňský úřad 
Veselý Otakar Kámen a písek s.r.o.
Viewegh Jan Ministerstvo životního prostředí
Welser Petr GEOMET s.r.o.
Werner Norbert Slovenské združenie výrobcov kameniva
Zahradník Jan LB Minerals, s.r.o.
Zachovalová Kateřina Těžební unie
Záruba Lukáš Ministerstvo životního prostředí
Zelenka Aleš M-SILNICE a.s.
Zítko Vojtěch Sedlecký kaolin a.s.