toggle
toggle

Podzimní Setkání těžařů 2015

Email Print PDF

.Se uskutečnilo 11. – 13. listopadu v hotelu Patria v Trutnově.

Hlavní témata přednášek

  • Zemědělský půdní fond
  • EIA v rámci stavebního zákona
  • Novinky z evropské legislativy
  • Odpady z těžby

Exkurze 13.11.

  • Nově otevřený Měděný důl Bohumír

program

Seznam účastníků

Firma Jméno
GEMEC-UNION a.s. Adamec Zdeněk
ČBÚ Antoszyk Petr
Ministerstvo životního prostředí Bendová Helena
Českomoravský cement, a.s. Beran Stanislav
Sdružení hornických a hutnických spolků ČR Brázda Zdeněk
Obvodní báňský úřad v Brně Brothánek Jan
EUROVIA Kamenolomy a.s. Brož Petr
GET s.r.o. Bubák Daniel
GEOMET s.r.o. Bubníková Olga
Hartl drtiče+třídiče s.r.o. Bureš Dan
PSP Engineering a.s. Bureš Miroslav
LB MINERALS, s.r.o. Buvalič Josef
TENZOVÁHY, s.r.o. Čermák Jiří
Českomoravský cement, a.s. Donocik Roman
RVS Chodov, s.r.o. Dršková Romana
Severní energetická a.s. Dymák Antonín
Severní energetická a.s. Eisenvortová Renata
Vega, s.r.o. - časopis Těžební stroje Fajfrová Zuzana
LB MINERALS, s.r.o. Fiala Pavel
CEMEX Sand k.s. Fojtů Stanislav
Hornická společnost podkrušnohorské oblasti Fraus František
KERACLAY, a.s. Galko Daniel
Renomag spol. s r.o. Harák Luboš
Vega, s.r.o. - časopis Těžební stroje Havlík Martin
Ministerstvo životního prostředí Holý Martin
Sklopísek Střeleč, a.s. Horák Lukáš
Zkušebna kamene a kameniva s.r.o. Hörbe Miroslav
EUROVIA Kamenolomy a.s. Hranička Ivan
Powerscreen ČR s.r.o. Hruša Tomáš
Česká odpadová a.s. Hůda Vladimír
GEOMET s.r.o. Janout Otto
ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH s.r.o. Jaroš Antonín
RVS Chodov, s.r.o. Jurča Petr
Štěrkovny Olomouc a.s. Juzik Petr
EUROVIA Kamenolomy a.s. Kadúch Jan
ATLAS COPCO, s.r.o. Kánský Miloš
DESTRO Karas Mirosla
Diamo, s.p., o.z. Těžba a úprava uranu Kašpar Ludvík
TATRA TRUCKS Kašpárek Jiří
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Kavina Pavel
Českomoravský štěrk, a.s. Klimeš Pavel
ATLAS COPCO, s.r.o. Knotek Martin
Renomag spol. s r.o. Koller Petr
Těžební unie Koníčková Šárka
KERAMOST, a.s. Koranda Rudolf
BONAP-ICCZ s.r.o. Košinar Marian
Strojírny Podzimek , s.r.o. Kotrba Jiří
METROSTAV Kotrčka Stanislav
ND LOR Uničov, a.s Kraevski Todor
LIEBHERR - STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. Kubišta David
CEMEX Sand k.s. Kubový Karel
Správa CHKO Broumovsko Kuna Petr
pewag Czech s.r.o. Lenfeld Martin
Severní energetická a.s. Lorencová Hana
Ludvík Martin
M - SILNICE a.s., oblastní závod PRŮMYSLOVÁ VÝROBA Mádle Dušan
MT legal s.r.o., advokátní kancelář Mareš David
GEMEC-UNION a.s. Michal Rajchl
Obvodní báňský úřad v Hradci Králové Miksch André
Muzeum východních Čech v Hradci Králové Mocek Bohuslav
BONAP-ICCZ s.r.o. Nákelný Artur
VŠB-TU Ostrava Nečas Jan
Ministerstvo obrany ČR Nouza Richard
GEMEC-UNION a.s. Novotný Karel
OC Engineering, s.r.o. Oldřich Cvan
Báňský inženýring Olomouc, spol. s r.o. Pačes Petr
ASCENDUM STAVEBNÍ STROJE CZECH s.r.o. Pálenský Radek
NOEN a.s. Palma Aleš
M - SILNICE a.s., oblastní závod PRŮMYSLOVÁ VÝROBA Pavlíček Jiří
GET s.r.o. Pechar Tomáš
Zeppelin CZ s.r.o. Petr Jiří
Těžební unie Póč David
Prášilová Radka
Těžební unie Praženková Monika
AUSTRO Baumaschinen s.r.o. Prejzková Jana
Česká geologická služba Rambousek Petr
MOTOR-GEAR a.s. Rylko Jan
LIEBHERR - STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. Sendler Marcel
COLAS CZ, a.s., závod Lomy Seriš Vladislav
Štěrkovny Olomouc a.s. Schneider Roman
Zemědělské družstvo Šonov u Broumova Simon Miloš
ND LOR Uničov, a.s. Snášel Pavel
VARS BRNO a.s. Soukup Karel
AUSTRO Baumaschinen s.r.o. Stoklas Daniel
NET spol. s r.o. Sýkora Igor
Těžební unie Šandová Milena
EUROVIA Kamenolomy a.s. Šebek Petr
Diamo, s.p., o.z. Těžba a úprava uranu Štádler Josef
Severočeské doly a.s. Šťovíčková Jaroslava
ČBÚ Taufer Antonín
SEW Eurodrive CZ, s.r.o. Tuček Karel
Turnovský Libor
ČBÚ Urbanec Vítězslav
KERAKAOLIN, a.s. Vágnerová Gabriela
PERMON Vaňek Luboš
M - SILNICE a.s., oblastní závod PRŮMYSLOVÁ VÝROBA Vaněk Lukáš
VŠB-TU Ostrava Vavruška Otakar
Geosence s.r.o. Vedra Tomáš
KÁMEN A PÍSEK spol. Veselý Otakar
PSP Engineering a.s. Vicenec Radovan
Ministerstvo životního prostředí ČR Vieweg Jan
Zemědělské družstvo Šonov u Broumova Vítová Jana
TENZOVÁHY, s.r.o. Vysloužil Jan
WEISS s.r.o. Weiss Martin
Těžební unie Zachovalová Kateřina
SEW Eurodrive CZ, s.r.o. Zápotočný Roman
Ministerstvo životního prostředí Záruba Lukáš
VŠB-TU Ostrava Zegzulka Jiří

Prezentace ze setkání

Karel Novotný (Gemec Union)
 Přivítání hostů
Jiří Pavlíček (M-Silnice)
 Novinky z oblasti BOZP
Antonín Taufer (ČBÚ)
 Novela směrnice EU 92/104
Vítězslav Urbanec (ČBÚ)
 Povinnosti provozovatelů úložných míst a výkon veřejné správy dle zákona č. 157/2009 Sb., o nakládání s těžebním odpadem a o změně některých zákonů
Petr Rambousek (Česká geologická služba)
 Projekty v řešení EU a jejich význam pro Českou republiku
Lukáš Záruba (MŽP ČR)
 Legislativní změny v oblasti EIA
Daniel Bubák (G E T s.r.o.)
 Posuzování vlivu těžebních záměrů na životní prostředí po novele zákona 100/2001 Sb. v praxi
Tomáš Pechar (G E T s.r.o.)
 Aktuální problémy při osvojování výhradních ložisek nerostných surovin v ČR
Helena Bendová (MŽP ČR)
 Zemědělský půdní fond
Bohuslav Mocek (Muzeum východních Čech v Hradci Králové)
 Přírodě blízká obnova v Lomu Rožmitál
David Póč (TU)
 REFIT - aktuální stav revize evropské legislativy (NATURA 2000 ad.), Circular economy - stav, výkonové indikátory ad.
Hana Lorencová (Severní energetická)
 Sevillský proces revize BREF dokumentu "Nakládání s těžebními odpady"
Martin Holý (MŽP ČR)
 Stávající a připravované průzkumy v rámci ČR
Renata Eisenvortová (Severní energetická)
 Přínos domácích zdrojů uhlí pro energetickou bezpečnost EU
Firemí prezentace
 Atlas Copco (Miloš Kánský)
 Moderní trendy ve využití bezpilotních prostředků při těžbě a ve stavebnictví (Vladimír Hůda - Easy Map)
 ND LOR Uničov, a.s. (Pavel Snášel)
 NET, spol. s r.o. (Igor Sýkora)
 NOEN (Aleš Palma)
 pewag (Martin Lenfeld)
 Vážící systémy (Petr Jurča – RVS))

Fotogalerie

2015-trutnov-01
2015-trutnov-02
2015-trutnov-03
2015-trutnov-04
2015-trutnov-05
2015-trutnov-06
2015-trutnov-07
2015-trutnov-08
2015-trutnov-09
2015-trutnov-10
2015-trutnov-12
2015-trutnov-13
2015-trutnov-14
2015-trutnov-15
2015-trutnov-16
2015-trutnov-17
2015-trutnov-18
2015-trutnov-19
2015-trutnov-20
2015-trutnov-21
2015-trutnov-22
2015-trutnov-23
2015-trutnov-24
2015-trutnov-25
2015-trutnov-26
2015-trutnov-27
2015-trutnov-28
2015-trutnov-29
2015-trutnov-30
2015-trutnov-31
2015-trutnov-32
2015-trutnov-33
2015-trutnov-34
2015-trutnov-35
2015-trutnov-36
2015-trutnov-37
2015-trutnov-38
2015-trutnov-39
2015-trutnov-40
2015-trutnov-41
2015-trutnov-42
2015-trutnov-43
2015-trutnov-44
2015-trutnov-45
2015-trutnov-48
2015-trutnov-50
2015-trutnov-52
2015-trutnov-53
2015-trutnov-55

 

Partneři