toggle
toggle

Podzimní Setkání těžařů ve Frymburku

Email Print PDF

Program

Středa – 3. října 2012
13:30 – 14:00
Registrace účastníků

14:00 – 14:30
Zahájení
14:30 – 15:00
Horní zákon – Pavel Dvořák (ČBÚ)
15:00 – 15:30
Zákon o vyvlastnění – Vladimíra Sedláčková (Ministerstvo pro místní rozvoj)
15:30 – 15:45
Co Vám umožní Cloudové technologie - Pavel Fabini

15:45 – 16:15
Přestávka

16:15 – 16:30
Lectura – představení společnosti - Iva Thielová (Lectura)
16:30 – 16:50
Politika MŽP SR - Monika Lipovská (MŽP SR)
16:50 – 17:10
Uhlí v Evropě a v energetické politice EU – Renata Eisenvortová (Czech Coal)
17:10 – 17:30
Novinky z legislativy EU – David Póč (Těžební unie)
17:30 – 17:50
Mezinárodní akce a projekty na podporu Evropské surovinové iniciativy – Petr Rambousek (Česká geologická služba)
17:50 – 18:20
Představení nových a stávajících členů TU
– RENOMAG - Oldřich Cvan
– TAMTRON - Jindřich Mareček, Vít Klimeš

19:00
Společenský večer
Čtvrtek – 4. října
8:30 – 9:00
Registrace účastníků

9:00 – 9:30
Skryté bohatství - zlatodůl Roudný - Petr Morávek (Asociace České zlato)
9:30 – 10:00
Informace o aktuálním stavu legislativy v oblasti BOZP a oblastech s BOZP souvisejícími – Jiří Pavlíček (M-Silnice)
10:00 – 10:20
Přírodní mokřadní systémy – principy a jejich využití k čištění – Josef Zeman (Masarykova univerzita)
10:20 – 10:50
Prezentace nových a stávajících členů TU
– SEW-EURODRIVE CZ Hana Němečková
– M-SILNICE Dušan Mádle, Lukáš Vaněk
– ATLAS COPCO Miloš Kánský

10:50 – 11:00
Přestávka

11:00 – 11:30
Státní politika MŽP – Světlana Svitáková a Jaroslav Česnek (MŽP ČR)
11:30 – 12:00
Břidličný plyn – zástupce České geologické služby

12:00 – 12:30
Oběd

13:30 – 14:15
Územní plán v souvislosti s těžbou – Petr Rambousek a Josef Godány (Česká geologická služba)
14:15 – 14:45
Surovinová politika ČR – Pavel Kavina (MPO ČR)
14:45 – 15:15
SEK – Státní energetická koncepce – Vít Kaštovský (MPO ČR)
15:15 - 16:00
Diskuze
19:00
Společenský večer
Pátek – 5. října
10:00 – 12:00
Exkurze
– Grafitový důl v Českém Krumlově
– Ukázka optického třídění kameniva v lomu společnosti Kámen a písek, Český Krumlov

Seznam účastníků

Firma Jméno
Asociace České zlato Morávek Petr
Asociace České zlato Bubníková Olga
Atlas Copco s.r.o. Kánský Miloš
Atlas Copco s.r.o. Máša Zdeněk
Báňské a měřičské služby Blatná, v.o.s. Stoklasa Vlastislav
CB Destrukce s.r.o. Šebor Jan
CReativeMages s.r.o. Fabini Pavel
Czech Coal a.s. Pavlas Luboš
Czech Coal a.s. Janotková Alena
Czech Coal a.s. Eisenvortová Renata
Czech Coal a.s. Lorencová Hana
Česká geologická služba Rambousek Petr
Českomoravský cement, a.s. Beran Stanislav
Českomoravský štěrk, a.s. Klimeš Pavel
Českomoravský štěrk, a.s. Maňas Zdeněk
Českomoravský štěrk, a.s. Netoušek Martin
Českomoravský štěrk, a.s. Konvalinková Petra
Českomoravský štěrk, a.s. Vyskok Jozef
Českomoravský štěrk, a.s. Švec Miroslav
Český báňský úřad Dvořák Pavel
DSP Přerov, spol. s.r.o. Čech Jaroslav
EUROVIA Kamenolomy Starý Josef
EUROVIA Kamenolomy Hranička Ivan
EUROVIA Kamenolomy Šebek Petr
Explosia a.s Holubová Lucie
GEKON, spol. s r.o. Aron Lubomír
GEMEC - UNION a.s. Adamec Zdeněk
GEMEC - UNION a.s. Novotný Karel
Hartl drtiče+třídiče s.r.o. Bureš Dan
Holcim (Česko) a.s. Merunka Luboš
Holcim (Česko) a.s. Prášilová Zdenka
Holcim (Česko) a.s. Merunka Luboš
Hornická společnost podkrušnohorské oblasti Fraus František
Kámen a písek, spol. s.r.o. Fučík Pavel
Kámen a písek, spol. s.r.o. Veselý Otakar
Kámen a písek, spol. s.r.o. Haviar Pavol
Kámen Ostroměř s.r.o. Barták Pavel
Keramost, a.s. Koranda Rudolf
LB MINERALS, s.r.o. Fiala Pavel
LB MINERALS, s.r.o. Buvalič Josef
Lectura Iva Thielová
Lectura Týr Tomáš
Litvínovská uhelná a.s. Dymák Antonín
Lomy Mořina spol. s r.o. Vaculovič Radim
M - Silnice a.s., OZ Průmyslová výroba Pavlíček Jiří
Masarykova univerzita - ÚGV Slobodník Marek
MEGA a.s. Hrabal Jaroslav
MEGA a.s. Sodomková Martina
Metrostav a.s. Kotrčka Stanislav
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Sedláčková Vladimíra
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Kavina Pavel
Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Kaštovský Vít
Ministerstvo vnitra Nouza Richard
Ministerstvo životního prostředí Česnek Jaroslav
MPO ČR Vlastník Martin
MU PřF Zeman Josef
MŽP SR Maťová Viera
MŽP SR Lipovská Monika
ND LOR Uničov, a.s. Snášel Pavel
ND LOR Uničov, a.s. Kraevski Todor
Odborný poradce Aubrecht Vlastimil
Odborný poradce TU Jedličková Pavla
OKD a.s. Novobilský Svatopluk
ORICA ČR Konupčík Petr
Pewag s.r.o. Lenfeld Martin
Poslanec parlamentu ČR Petr Břetislav
Poslankyně Parlamentu ČR Matušovská Květa
Potamon GTS a.s. Lellák Jan
Potamon GTS a.s. Řepík Rudolf
Precia CZ s.r.o. Gosselin Yoan
PROGRESS-MORAVIA, s.r.o. Konderla Jaroslav
PřF MU Wertich Vojtěch
PřF MU Duchková Eliška
PřF MU Dziková Lenka
PSP Engineering, a.s. Navrátil Václav
PSP Engineering, a.s. Bureš Miroslav
Renomag spol. s r.o. Cvan Oldřich
Rocktech s.r.o. Špirk Jakub
Sandrock s.r.o. Štandl Stanislav
Severočeské doly a.s. Král Petr
Severočeské doly a.s. Novotný Pavel
Severočeské doly a.s. Kryl Daniel
SEW-EURODRIVE CZ s.r.o. Hana Němečková
Slovenské združenie výrobcov kameniva Kováč Ĺudovít
Slovenské združenie výrobcov kameniva Zeman Josef
Stowarzyszenie kopalń odkrywkowych Schwarz Hubert
Stowarzyszenie kopalń odkrywkowych Gurdziel Waldemar
Strojírny Podzimek, s.r.o. Kotrba Jiří
Tamtron s.r.o. Mareček Jindřich
Tamtron s.r.o. Klimeš Vít
Těžební unie Šandová Milena
Moravské zemské muzeum Víšková Eva
Těžební unie Póč David
VOLVO Stavební stroje Sobotka Petr
VŠB -TU Ostrava FS Khestl Filip
VŠB -TU Ostrava Vavruška Otakar
Výzkumný ústav pro hnědé uhlí a.s. Šafářová Marcela
Weiss spol. s r.o. Weiss Martin
Závodní lomu, odborný poradce Ludvík Martin
Zemědělské družstvo Šonov u Broumova Simon Miloš
Zemědělské družstvo Šonov u Broumova Vítová Jana

Prezentace ze setkání

Pavel Fabini (CReativeMages)
  Co Vám umožní Cloudové technologie 306,31 kB 
Iva Thielová (Lectura)
  Lectura – představení společnosti 1,60 MB 
Monika Lipovská (MŽP SR)
  Možnosti využitia priestoru po ťažbe kameňa 7,57 MB 
Renata Eisenvortová (Czech Coal)
  Uhlí v Evropě a v energetické politice EU 1,94 MB 
Karel Novotný (Gemec-Union)
  Prezentace hornickeho skanzenu v zacleri 5,76 MB
Jiří Pavlíček (M-Silnice)
  Informace o aktuálním stavu legislativy v oblasti BOZP a oblastech s BOZP souvisejícími 126,50 kB 
David Póč (Těžební unie)
  Novinky z legislativy EU 633,50 kB 
Petr Rambousek (Česká geologická služba)
  Mezinárodní akce a projekty na podporu Evropské surovinové iniciativy 7,28 MB 
Petr Rambousek a Josef Godány (Česká geologická služba)
  Územní plán v souvislosti s těžbou 10,14 MB 
Josef Zeman (Masarykova univerzita)
  Přírodní mokřadní systémy – principy a jejich využití k čištění 6,23 MB 
Hana Němečková
  SEW-EURODRIVE CZ 5,48 MB 
Jindřich Mareček, Vít Klimeš
  TAMTRON 7,25 MB 

Fotogalerie

01-Vladimíra Se...
02- Pavel Fabin...
03- Pavel Dvořá...
04- David Póč p...
05-Přednáškový ...
06-Iva Thielová...
07- Přednáškový...
08-Monika Lipov...
09-Renata Eisen...
10-Petr Rambous...
11-Přednáškový ...
12-Petr Morávek...
13-Účastníci Se...
14- Jiří Pavlíč...
15-Josef Zeman ...
16-Jindřich Mar...
17-Karel Novotn...
18-Hana Němečko...
19- Miloš Kánsk...
20-Jaroslav Čes...
21-Účastníci Se...
22-Prostor k di...
23-Pavel Kavina...
24-Prostor k di...
25-Bohumil Svob...
26-Odvážní účas...
27-Odvážní účas...
28-Odvážní účas...
29-Odvážní účas...
30-Odvážní účas...
31-Odvážní účas...
32-Odvážní účas...
33-Odvážní účas...
34-Čas na vodní...
35-Čas na vodní...
36-Aquapark je ...
37-Odvážní účas...
38-Účastníci Se...
39-Účastníci Se...
40-Účastníci Se...
41-Účastníci Se...
43-Účastníci Se...
44-Účastníci Se...
45-Účastníci Se...
46-Účastníci Se...
47-Účastníci Se...

 

Partneři