toggle
toggle
Novinky

ICBMPT 2019

Email Print PDF
 

Kamenár 2018

Email Print PDF

15. ročník výstavy kamenoprůmyslu a geologie Kamenár se uskuteční 8. - 10. 11. 2018.

Více info na www.expocenter.sk

 

3. ročník "EU Raw materials week 2018"

Email Print PDF

Following the success of the Raw Materials Week 2017, the 3rd edition of the EU “Raw Materials Week” will take place from Monday, 12 November, to Friday, 16 November 2018 in Brussels. It builds up on a series of events organised by the European Commission addressing the latest news on raw materials in the EU. It will be a unique opportunity for the raw materials community to discuss and exchange on all relevant issues: policy, technology, international cooperation, framework conditions, knowledge base etc.

Více informací naleznete na eurawmaterialsweek.eu

 

Přírodě blízké rekultivace území dotčené těžbou štěrkopísku

Email Print PDF
CEMEX – Napajedla, 23.10.2018

Společnost Cemex ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně a Univerzitou Palackého v Olomouci Vás zvou na konferenci na téma „Přírodě blízké rekultivace území dotčené těžbou štěrkopísku“, která bude zahájena v 10 hod v kině v Napajedlích. Od 13:30 hod bude následovat prohlídka rekultivací na štěrkovně Spytihněv.

http://www.cemex.cz

Pozvánka

 

Hornické sympozium

Email Print PDF

Vážené dámy, vážení pánové,

Težební unie ve spolupráci se státním podnikem DIAMO, Českým báňským úřadem a Zaměstnavatelským svazem důlního a naftového průmyslu pořádá odborné setkání Hornické sympozium 2018, které se koná ve dnech 3.–5. října 2018 v Jihlavě.

Hornické sympozium je odbornou platformou určenou všem zájemcům o aktuální informace z oborů souvisejících s hornickou činností. Bez ohledu na rozsah své činnosti, na dobývané suroviny nebo na oblast působení, každý účastník si na sympoziu najde svou oblast zájmu ze širokého spektra témat hornickou historií počínaje, přes moderní technologické metody, aktuální otázky báňské a další legislativy a budoucností hornické činnosti konče.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.hornickesympozium.cz, kde je již k dispozici také přihlašovací formulář.

Hornické sympozium 2018 - 1. cirkulář

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Partneři

Naše biodiverzita